MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3843446

nr 384 3446

Byrå

med stenskiva, Rokokostil, tidigt 1900-tal, längd: 91, djup: 49, höjd: 75 (fanérskador)

Utrop:

2.500 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 31 oktober 2005